چند وسیله ضروری که هر خانه نیاز دارد

چند وسیله ضروری که هر خانه نیاز دارد

هنگامی که به خانه منتقل می شوید ، چه اولین آپارتمان شما باشد و چه یک خانه جدید ، موارد ضروری مورد نیاز شما وجود دارد. لوازم خانگی دسته بزرگی است و ممکن است هنگام خرید احساس سردرگمی کنید.

در ابتدایی ترین سطح ، شما برای زندگی خوب فقط به موارد ضروری مطلق نیاز دارید. بیشتر این موارد برای تهیه غذا در آشپزخانه شما خواهد بود. بقیه خانه شما فقط به چند مورد نیاز دارد تا خانه آن را تمیز و منظم نگه دارد.

شما همیشه می توانید موارد بیشتری را در صورت لزوم اضافه کنید ، اما در حال حاضر حداقل لوازم خانگی که هر خانه باید داشته باشد ذکر خواهیم کرد.

  1. جارو برقی

اگر تعداد افراد بیشتری با شما در خانه زندگی می کنند یا اگر حیوانات خانگی دارید ، زمین خانه سریعتر کثیف می شوند و خرید جارو برقی مناسب بسیار ضرورت دارد.

مهم است که شما بر اساس نیاز خود خریداری کنید. اگر مجرد هستید ، ممکن است یک مدل کوچک و ارزان قیمت نیاز شما را رفع کند. با وجود بچه ها و حیوانات خانگی ، باید یکی را خریداری کنید که بتواند در برابر استفاده منظم مقاومت کند و سال ها دوام بیاورد.

فرش ندارید؟ مشکلی نیست اگر خانه شما در تمام مدت چوب سخت یا مشمع کف اتاق است ، می توانید از جاروبرقی خلاص شده و راه حل دستی بیشتری را انتخاب کنید. جارو  ، گرد و غبار و شستشو اساسی ترین راه حل ها هستند ، اگرچه یک طی خشک و مرطوب ممکن است کار را کمی راحت تر کند.

شگفت آور است که چگونه یک کف تمیز می تواند خانه شما را راحت تر کند ، بنابراین این را در اولویت قرار دهید.

جارو برقی

  1. وسایل آشپزخانه اساسی

بیشتر نیازهای خانه شما از آشپزخانه تأمین می شود. این قسمت اغلب فعال ترین بخش در یک خانه است و برای پخت و پز به وسایل اساسی نیاز دارید.

ممکن است کمی پیشاپیش برای تهیه آشپزخانه خود هزینه کنید ، اما در نهایت این کار نتیجه می دهد. اگر آنچه برای پخت و پز نیاز دارید داشته باشید ، احتمال اینکه بیرون غذا بخورید کم است که یکی از سریع ترین راه ها برای صرف پول است.

با خرید ظروف اصلی آشپزخانه خود را درست شروع به دکوراسیون کنید. شما می توانید یک مجموعه مقرون به صرفه با وسایل ضروری بخرید یا فقط کسانی را انتخاب کنید که می دانید واقعاً به آنها احتیاج دارید و هرچه بیشتر اضافه کنید.

مواردی مانند یک قاشق بزرگ ، کاردک و دورچین ، در بازکن قوطی ، پوست سبزیجات و رنده پنیر ابزار خوبی برای شروع است. مجموعه ای از قاشق ها و پیمانه های اندازه گیری را در نظر بگیرید.

وسایل آشپزخانه اساسی

  1. یک مجموعه خوب از چاقوهای آشپزخانه

از نظر آشپزها چاقوها ستون فقرات آشپزخانه هستند و تهیه یک مجموعه خوب عاقلانه و مقرون بصرفه است. می توانید به موارد ضروری پایبند باشید و فقط چند چاقو در دست داشته باشید یا یک مجموعه کامل را خریداری کنید.

سرمایه گذاری در یک مجموعه خوب از چاقوهای با کیفیت یک ایده عاقلانه است و آن ها اغلب سال ها دوام می آورند.

تخته برش نیز باعث می شود در زمان شما صرفه جویی شود و میزهای آشپزخانه و ظروف آشپزی از آسیب در امان بمانند. مواد زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما مهمترین تصمیم اندازه آن خواهد بود. یک تخته برش بخرید که در واقع از آن استفاده خواهید کرد و برای آشپزخانه شما خیلی بزرگ نیست.

چاقوهای آشپزخانه

  1. قابلمه های اساسی ، ماهی تابه ها و پخت و پز

شما اغلب می توانید با خرید مجموعه ای از ملزومات پس انداز کنید و یا دقیقاً به دنبال آنچه نیاز دارید بروید.

حداقل یک آشپزخانه باید یک ظرف قابلمه 12 اینچی و 6 اینچی و همچنین یک قابلمه 2 لیتری داشته باشد. درپوش همیشه مفید است ، بنابراین به دنبال تابه هایی بگردید که شامل این موارد باشد. ممکن است گاهی اوقات یک شیرداغ کن خوب هم مفید باشد ، اما ضروری نیست.

ظرف قابلمه ای که می تواند به عنوان ظرف کیک نیز استفاده شود از دیگر ضروریات است. یک کاسه مخلوط کن و یک میکسر برقی نیز بسیار مفید هستند. حتی اگر پخت نکنید ، می توانید از این موارد برای تهیه چیزهایی مانند پوره سیب زمینی استفاده کنید.

به دنبال اجاق های نانوائی و قابلمه های نچسب باشید و یاد بگیرید چگونه از آن ها مراقبت و استفاده درست کنید تا عمر آنها طولانی شود. فقط مطمئن باشید که ظروف شما نیز نچسب هستند.

ماهی تابه ها و پخت و پز

  1. لوازم اصلی کوچک

همیشه وقتی می توانید در خانه خود مستقر شوید ، می توانید وسایل کوچک را به آن اضافه کنید ، اما چند مورد وجود دارد که باید فوراً در نظر بگیرید تا کارها راحت تر شوند.

از جمله بهترین گزینه ها می توان به دستگاه قهوه ساز ، توستر و مایکروویو اشاره کرد. مقدار فضای پیشخوان خود را به خاطر داشته باشید و مدل هایی متناسب با میزان استفاده از آنها انتخاب کنید. اگر به هیچ یک از این موارد نیازی ندارید ، از آنها صرف نظر کنید.

همچنین ممکن است مخلوط کن یا غذاساز را در نظر بگیرید که می تواند برای تهیه اسموتی و پوره سازی غذا مفید باشد.

لوازم اصلی کوچک

  1. ملزومات البسه

لاندری یا به اصلاح قدیمی ها رخت شور خانه یک قسمت اساسی در خانه است.یک سبد لباسشویی اضافه کنید و به همراه مواد شوینده ، نرم کننده پارچه و ملحفه های خشک کن به لیست لوازم ضروری خانگی خود مانع شوید.اگر لباس های شما به اتوکشی منظم نیاز دارند ، میز اتو و اتو نیز ضروری است.

اگر کمد لباس شما شامل انواع و اقسام البسه است ، ممکن است نتوانید بدون میز اتو از آنجا دور شوید ، اما یک اتو به شما کمک شایانی می کند. شما همیشه می توانید از یک میز حوله دار به عنوان یک میز اتو موقت استفاده کنید.

ملزومات البسه