اسپرسو ساز مباشی

اسپرسو ساز مباشی

1399/10/6

معرفی اسپرسو سازهای مباشی

اگر از جمله افرادی هستین که نوشیدن قهوه را به چای ترجیح می دهید، این مقاله می تواند راهنمای بسیار مناسبی برای شما همراهان عزیز در حین خرید قهوه ساز باشد.

معرفی برند مباشی

برند مباشی در سال 2012 توسط شرکت Edgecore FZCO در ژاپن ثبت و دفتر اصلی شرکت در دبی مستقر گردید. این شرکت دارای 40 سال تجربه تولید و فروش در زمینه لوازم خانگی و تجارت الکترونیک است و تا به امروز بیش از 350 نوع محصول اعم از آبمیوه گیری مباشی و اسپرسو ساز مباشی و .... را در بازارهای جهانی عرضه کرده است. هدف اصلی شرکت تولید محصول مطابق با بالاترین استاندارهای کیفیت و اطمینان از رضایت مشتریان بعد از استفاده از محصول است. مباشی هم‌چنان یکی از سریع‌ترین برندهای در حال رشد در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است، که در بیش از 25 کشور از جمله ایران توزیع شده است.

ین برند در ایران با نام گروه مباشی شناخته می‌شود که با تکیه بر دانش فنی و تیم تخصصی تعمیر و نگهداری ایرانی نسبت به ارایه خدمات پس از فروش در سراسر ایران در قالب کارت گارانتی ۱۸ ماهه‌ی مباشی سرویس اقدام نموده است.

با گشت کوتاهی در بازار نام تجاری کارخانه مباشی را بر روی دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز ها می بینید که جزو دسته کالا های پر فروش می باشد.

این شرکت موفق علاوه بر توجه به کیفیت بالا، کالاهایی را تولید کرد که خدمات بیشتری را در اختیار مشتری قرار می داد. همچنین از نظر ظاهر، جذابیت بیشتری برای مشتری داشت. استفاده از این دستگاه برای طراحی داخلی آشپزخانه توصیه می شود.

انواع اسپرسو  ساز های مباشی

از جمله تولیدات این برند:

  • اسپرسو ساز نیمه صنعتی (خانگی)

برای مصارف خانگی، کافی شاپ های کوچک، فروشگاه ها، … مناسب هستند.

  • اسپرسو ساز صنعتی

برای هتل ها، کافی شاپ های بزرگ، باشگاه های ورزشی، … کاربرد داردند.

موارد مورد استفاده

مناسب برای مصارف خانگی ، محل کار ، سوپرمارکت‌ها ، کافی شاپ‌های کوچک و مکان های مشابه است.
اسپرسو ساز و کاپوچینو سازهای مباشی  یک دستگاه نیمه صنعتی و همراه با تکنولوژی روز ژاپن است که بدنه استیل دارد و جلوه خاصی به آشپزخانه و کافه شما می‌بخشد.

مدل های موجود در فروشگاه اینترنتی مالازین

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات، روی عکس کلیک کنید.  

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009

 اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2003

 اسپرسوساز مباشی مدل ECM2003

اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2021

 اسپرسو ساز مباشی مدل ECM2021